İkamet ve Çalışma İzni İçin Randevu

İkamet(oturma) ve Çalışma izinleri almak her vatandaşı zorlayan bir süreçtir. Düşünün yabancı bir ülkedesiniz, dilini de pek fazla bilmiyorsunuz, dolandırıcılık ise çoğu ülkede fazlasıyla var, o yüzden size tavsiyemiz danışmanlık bürolarıyla iletişime geçip bu gibi işlerinizi üçüncü şahıslara para vererek yaptırmayın. Biz Transtürk Danışmanlık Hizmetleri olarak sizin adınıza randevu alıp işlemlerinizi daha da kolaylaştırıyoruz. Size düşen tek şey belgelerinizi eksiksiz bir şekilde bize teslim etmek. Randevunuzla ilgili soru ve görüşleriniz için bize başvurabilirsiniz.

İzin başvurularınızda eksik ya da hatalı belgelerle işleme başlamak başvurunuzun reddedilmesine yol açacaktır.Gerekli izinleri almak konusunda başarı sağlamak tecrübeli uzmanlarca hazırlanmış, eksiksiz bir başvuru dosyasına ve düzenli olarak başvuru takibine bağlıdır.Sizde risklerinizi en aza indirebilmek ve sorunsuzca işlemlerinizi tamamlayabilmek için bize ulaşıp ücretsiz olarak ön çalışmayı bizimle beraber yapabilirsiniz.

Transtürk Danışmanlık Hizmetleri çalışma izinleri yasa ve uygulama kurallarını çok iyi bilen güçlü uzman kadrosuna sahiptir.Ekip çalışması ile etkili bir analiz ve planlama yaparak,yasa hükümlerini karşılayan başarılı bir dosya hazırlanmasını sağlayan personellerimizle hizmetinize hazırız.Bizimle çalışmıyor olsanız dahi, aramak ve sormaktan çekinmeyiniz.  Transtürk Danışmanlık Hizmetleri, sizin yerinize randevunuzu alıyor, gerek oturma, gerek çalışma izniniziprofosyonel ve kolay bir biçimde gerçekleştiriyor. Ayrıca çevrimiçi hizmet sunuyor.

Bize başvurduğunuzda, hangi belgelerin istendiğini, ne zaman yapılacağını ve sonuca ne zaman ulaşacağınızın bilgisini veriyoruz. Dediğimiz gibi, Transtürk Danışmanlık Hizmetleri, kişisel bilgilerinizi, dökümanlarınızı, pasaport veya kimlik bilgilerinizi herhangi bir üçüncü şahısla paylaşmaz ve kişinin kendisinden başka kimseye bilgi vermez.

Adınız*

Epostanız*

Telefon*

Konu

İletiniz